Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Nanjing Ark Tech Co., Ltd. 86-025-56601542 info@cnarktech.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Nanjing Ark Tech Co., Ltd. profil firmy

Nanjing Ark Tech Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Firma Handlowa

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  ARK lub OEM

 • Ilość pracowników

  >100

 • Coroczne wyprzedaże

  3000,000-5000,000

 • Rok założenia

  2018

 • pc Export

  80% - 90%

 • Obsługiwani klienci

  10000

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-025-56601542

Wprowadzenie

Zespół Ark Tech ma świetną wizję, aby zapewnić stabilne i niezawodne rozwiązania i usługi ładowania DC. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy na temat zasilania elektrycznego i cyfrowego zapewniamy najbardziej profesjonalne i praktyczne wskazówki dotyczące realizacji projektów. Nasze produkty przeszły różne scenariusze zastosowań i standardowe testy laboratoryjne. Możesz bez obaw kupić nasze produkty do ładowania i otrzymać profesjonalne wsparcie serwisowe.

 

 

Historia

W 2017 roku zespół Ark Tech ulepszył globalną serię ładowarek DC i wypuścił modele wielostandardowych ładowarek DC, które są zgodne z europejskimi CCS Combo-2, północnoamerykańskim CCS combo-1 i japońskim CHAdeMo.

Do 2018 roku współpracowaliśmy z zagranicznymi operatorami usług ładowania, wypożyczalni samochodów i zasilania dla firm zajmujących się sprzedażą.

W 2019 roku uzyskaliśmy certyfikaty przemysłowe na ładowarki DC, spełniające branżowe wymagania bezpieczeństwa i potwierdzające niezawodność naszego produktu.W tym samym roku pojawiły się produkty do ładowarek AC, które nadają się do użytku domowego i komercyjnego.Ulepsz linię produktów do ładowania Arki.

W nadchodzących latach będziemy bardziej zaangażowani w ulepszanie linii produktów, wdrażanie północnoamerykańskiej certyfikacji ładowarek prądu stałego i poszerzanie rynku północnoamerykańskiego.

Usługa

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo przed zakupem u nas produktów. Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażowa jest najważniejsza dla wszystkich branż. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który może skutecznie rozwiązywać wszystkie problemy w przyszłości.

Nasz zespół

Mamy ponad 10 lat akumulacji w branży i sprzedaży tysięcy stacji ładowania